Viti i ri, me Shërbime të reja.

Duke filluar nga 2023 ju mund të siguroni shëndetin tuaj tek ne.
Kemi menduar të ju sjellim pakon e cila ju mbulon shpenzimet hospitalore me çmime të veçanta duke filluar nga 9.99€ në muaj

Siguri për udhëtimet e juaja kudo në botë.
Dimër apo verë!? Nuk ka lidhje, vetura juaj është e sigurtë tek ne

Sigurimi i autopërgjegjësisë
me ofertën më të mirë.

previous arrow
next arrow
Slider

20 Pika të shitjes

në tërë Kosoven

20 Vite traditë në sigurime

përplot sukses dhe krenari

Udhëto kudo në botë

i sigururar tek ne

Kush jemi ne? Ne ofrojmë besueshmëri

Ju do të rinjihni cilësitë e vjetra, do të çmoni lidhjet e reja, të sigurta, dhe do t’i mbështeteni një perspektive premtuese, të ngritur mbi themelet e vjetra dhe solide të emrit më të besuar në këto anë.

Sigurimet  

Sigurimi TPL / TPL+

Covers you for damage to your car as well as to other people's vehicles and property. Plus much more!

Read More

Sigurimi i prones

Covers you for damage to your car as well as to other people's vehicles and property. Plus much more!

Read More

Sigurimi shëndetit

Covers you for damage to your car as well as to other people's vehicles and property. Plus much more!

Read More

Kërkoni sigurim?

Na kontaktoni dhe ne do të ju gjejmë agjentin që gjendet afër jush.

Kontakti

Kontaktoni për çfarëdo pyetje

048 750 005

24/7

Pse të na zgjedhni ne  

Përkrahje

Ne i përkrahim klientët tonë kur ata kanë nevojë më së shumti

20 Vite Eksperiencë

Dukagjini dhe ekspertët e saj të sigurimeve ofrojnë shërbime profesionale me traditë prej 20 vite.

Bëhemi aleat të biznesit tuaj

Për shumë kompani të Kosovës ne bëhemi aleat së bashku drejtë suksesit të përbashkët.

20 Pika të shitjes

Ne posedojmë 20 pika të shitjes në tërë Kosovën. Aty ku jeni ju është edhe Dukagjini

Shërbimet Kasko

Ne ofrojmë shërbime kasko për veturën tuaj duke ju mundësuar juve të lëvizni dhe të pushoni me rehati kur e dini që vetura juaj është e sigurtë tek ne

Shëndeti në udhëtim

Shëndeti juaj është i rëndësishëm dhe ne e bëjmë udhëtimin tuaj edhe më të bukur përderisa ju e dini që jeni të sigurtë për shëndetin tuaj.

Kërko ofertë Merrni ofertë për sigurim

Plotësoni formen për sigurimin që ju nevojitet dhe ne ju kontaktojmë shumë shpejtë për të ju dorëzuar oferten më të mirë

  Sigurimi i shëndetit në udhëtim

   Sigurimi i objektit

   Detajet e juaja

    Sigurimi i objektit

    Detajet Personale

     Sigurimi i objektit

     Detajet e juaja

     Lajmet e fundit  

     Kompania jonë

     Falë punëtorëve dhe bashkëpunëtoreve ne po rritemi çdo ditë. Po listojmë disa nga sukseset tona qysh nga viti i themelimit në 2017

     100

     Puntorë dhe bashkëpuntorë

     40

     Punëtorë administrativ

     25

     Pika të shitjes

     10000

     Klient+